CleancoCleanco

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE! TWÓJ OGRODNIK! Jeżeli lubisz rośliny i zieleń, a one nie koniecznie lubią Ciebie i nie chcą rosnąć tak jak tego oczekujesz, mamy idealne rozwiązanie – doświadczonego ogrodnika, który przyjedzie, doradzi i pomoże! Myjemy okna każdego typu - plastikowe, drewniane i witryny oraz okna na wysokości.
Zapewnimy dogodne terminy i przystępne ceny!
Wykonujemy usługi jednorazowe lub cykliczne, podpisz umowę - gwarantujemy niższe ceny!
MYCIE OKIEN
KAŻDEGO TYPU!
SPRZĄTANIE BIUR
DOMÓW I MIESZKAŃ
Masz małą lub średniej wielkości firmę lub dom?
Nie musisz sprzątać codziennie? Nie ma problemu, zadzwoń - przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!
PROFESJONALNE I SKUTECZNE
SPRZĄTANIE!
Znamy się tylko na sprzataniu ale za to bardzo dobrze! Sprzątamy w firmach, obiektach przemysłowych oraz tereny zewnętrzne. Dla każdego obiektu zapewniamy Plan Higieny i umowę z przejrzystymi warunkami współpracy
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ DO NAS!
Zapraszamy do kontaktu, pomożemy, doradzimy, przygotujemy ofertę!
+48 502 147 700
WYBIERZ CLARES!
ZAPOMNIJ O SPRZĄTANIU!
Co otrzymasz w zamian ?
- partnerską umowę współpracy
- szczegółowy zakres czynności
- pachnące środki
- najwyższa jakość usług!

Pytania? ZADZWOŃ DO NAS !!!

+48 502 147 700

ZAPRASZAMY DO BIURA :

PN – PT 08:00 – 16:00

PYTANIE ? OFERTA ?

clares@clares.pl

Usługi porządkowe

CLARES - nasza historia

Od marca 2015 roku, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz zapytania dotychczasowych klientów, wykonujemy również szeroko rozumiany zakres usług porządkowych dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych a także dla klienta indywidualnego – domów i mieszkań.
15 letnie doświadczenie kadry zarządzającej oraz sprawdzony i odpowiedzialny personel to nasza recepta na sukces – pozwala realizować na wysokim poziomie jakościowym wszystkie powierzone nam prace.
Współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami (którzy realizują dla nas dostawy na terenie całego kraju) – urządzeń, maszyn oraz profesjonalnych – wysokowydajnych środków chemicznych z jednoczesnymi systemami odpowiednich szkoleń pozwala nam na wykonanie każdego zadania przy zachowaniu bardzo korzystnej naszym zdaniem proporcji ceny – do wysokiej jakości usługi.

Firma sprzątająca Poznań – sprzątanie firm i domów

NASZE PROPOZYCJA - skuteczne sprzątanie!

Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do firm, przedsiębiorstw oraz małych biur, wykonujemy jednak również usługi dla klientów prywatnych – domów i mieszkań.
Wykonujemy także szereg usług powiązanych – pranie dywanów, wykładzin oraz czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej, mycie okien zarówno ogólnodostępnych, okien na wysokości – fasad z podnośnika lub metodą alpinistyczną, obsługa terenów zewnętrznych oraz profesjonalna pielęgnacja zieleni dopełniają obrazu zadań jakie możemy zrealizować. Specjalizujemy się również w sprzątaniu posadzek przemysłowych w obiektach handlowych, firmach produkcyjna przemysłowych a także w magazynach – bez względu na rodzaj podłoży oraz zabrudzeń z jakimi mamy do czynienia potrafimy dobrać właściwą technologię która szybko i skutecznie usunie zabrudzenia oraz co najważniejsze – będzie bezpieczna dla struktury posadzki zapewniając jej ładny wygląd i długą trwałość.

NASZA WIZJA - nowoczesność i technologia!

Idąc z duchem czasu popieramy nowe technologie, pomysły i rozwiązania pozwalające na coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze dla podłoży usuwanie zabrudzeń – skutkujące najwyższą jakością usługi. Jako jedna z pierwszych firm stosujemy na życzenie klienta – nowoczesną linię środków z serii Nano Clean, produktów w których zastosowano Nano cząsteczki srebra i miedzi o rozmiarze 3-7 nanometrów które ze zdumiewającą skutecznością radzą sobie z niszczeniem drobnoustrojów – wirusów, grzybów i bakterii.
To nowoczesne połączenie cząsteczek miedzi srebra ze środkami czyszczącymi sprawia że doskonale znajdują swoje zastosowanie na każdym obiekcie a w szczególności na placówkach medycznych, przemyśle spożywczym, laboratoriach, obiektach handlowych – wszędzie tam gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zachowanie wysokiej higieny.
Jesteśmy przekonani że między innymi dzięki takim rozwiązaniom, nasza propozycja może być atrakcyjna również dla Państwa a poziom usługi który zaprezentujemy w pełni zaspokoi najwyższe oczekiwania jakościowe.

 
15

Lat doświadczenia kadry zarządzającej

500

Pracowników w Wielkopolsce

100 %

Zadowolonych klientow

90

Roczny przyrost osób zatrudnionych

 

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasi partnerzy

Jako jeden z potentatów na rynku Wielkopolskim pragniemy zaprezentować Państwu nasze wyróżnienia oraz nagrody.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego!

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie
  informacji handlowych drogą elektroniczną przez IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Podmiejska 2, 61-357 Poznań.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych Zgodnie w wymaganiami RODO, na potrzeby przygotowania oferty handlowej.

  Masz pytanie? zapoznaj się z Polityką prywatności i RODO

  Kontakt telefoniczny

  Zapewniamy całodobowy kontakt z pracownikami naszej firmy!


  Telefon:
  +48 502 147 700
  Kontakt e-mail:
  clares@clares.pl

  Dane teleadresowe

  Firma sprzątająca Poznań
  CLARES
  ul. Podmiejska 2 (Starołęka)
  61 -Poznań
  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
  ZAPRASZAMY!

  Ze względów organizacyjnych, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed przyjazdem, szczególnie w przypadku pracowników (przygotowanie dokumentów, zaświadczeń)

  Zaprzyjaźnione strony